...

Gres mikserleri, gres, macun ve yüksek viskoziteli (akışkanlık) sıvıları homojen bir şekilde karıştırmak için özel olarak tasarlanmış güçlü aletlerdir. Bu mikserler genellikle otomotiv, inşaat ve sanayi gibi endüstrilerde tercih edilir.GRES MİKSERLERİ GALERİ


 

Viskos sıvı ve kimyasal işlemede bir numara, uluslararası yönetmelik ve standartlarındaki gres mikser imalatlarımız ile sektörün taleplerini karşılamaya, beklentiye uygun özel imalatlar yapmaya gayret ediyoruz.

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı hizmet potansiyelimiz ile global çapta bir çalışma yürüten firmamız, anahtar teslim hizmetler gerçekleştirirken, yürüttüğümüz Ar- Ge çalışmalarımızla da sektöre yenilikler kazandırmaya, teknolojiyi yakından takip etmeye gayret etmektedir.

Son sistem yüksek kesme emülgatörlü, hız ayarlı, paslanmaz çelik varilli Gres Mikser ve Karıştırıcılar, dilenen ebatta tasarlana bilmekte olup, karıştırıcı sistem de, yükseklik ve hız kontrolu mevcuttur. Maksimum yükleme kapasitesi 10000 L’ ye kadar varabilen karıştırma tankı, üretim tesislerinin kapasitesine göre seçilmekte, seyyar portatif yapı ve kurulumları ile de gres in yanı sıra farklı türevlerdeki kimyasal ve sıvılar için de rahat kullanım olanağı sağlamaktadır.

Tank içerisine konulan kimyasalın ısıl işlemle yada sadece karıştırılarak homojen bir kıvam almasına imkan tanıyan bu sistemler, özellikle imalat sektörünün olmazsa olmazlarındandır.

kozmik elektirkli ve otomasyon sistemle çalışan gres blendırları, CE güvenceli ve TSE uygundur.

Motor, dişli şanzıman ve rulman ve PLC den meydana gelen karıştırıcı sistem, ayarlanabilir frekansları ile de her beklentiyi karşılamaktadır.

Boya ve Kimya sanayinin ihtiyaç duyduğu mikser ve karıştırıcı kompartmanlarının, son teknolojide, beklentileri karşılayacak kapasite ve donanımda imalatını gerçekleştiren firmamız, aynı zamanda proje, imalat, montaj ile anahtar teslim çalışmalar da gerçekleştirmektedir.

Gres Mikser Karıştırıcı Fiyatları ile de her daim ulaşılabilir ve ekonomik çözümler sunarak, sektörün taleplerine en makul cevabı veren Ekip Mühendislik olarak bizler, sınırsız hizmet, kaliteli üretim ve son teknoloji imalatlarımız ile global hizmet vermeye devam ediyoruz.