...

Yağ MikserleriYAĞ MİKSERLERİ GALERİ


Endüstriyel mikser ve karıştırıcı imalatında yurt içi ve yurt dışı odaklı, son teknoloji üretimlere imzasını atan firmamız, yağ mikserleri üretimlerimizle de sektörün beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Her biri alanında uzman ve profesyonel mühendislerimizin gözetiminde, talepler doğrultusunda tasarımını ve imalatını yaptığımız Endüstriyel Yağ Mikserleri kombinasyonunu, kaliteli malzeme ve sıfır hata işçilik garantisi ile Avrupa standartları doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Ar-Ge çalşmalarımız ile desteklediğimiz üretimlerimizi, her zaman değişime ve gelişime ayak uyduracak biçimde güncelliyor, aynı zamanda kimyasal madde karıştırıcılarının imalatına da üretimlerimizde yer veriyoruz.

Endüstriyel ve madeni yağların rafine edilmesi ve ısıl işlem görmesi aşamasında ihtiyaç duyulan Yağ Mikserlerinin, dilenen ebatlarda projelendirilmesi, üretimi, kurulumu ve yenilenmesi aşamasında profesyonel destek veren firmamız, ayı zamanda yeni işletmeler için anahtar teslimi hizmetler gerçekleştirmektedir.

Özel tasarım yataklama sistemi içerisine yerleştirilen karıştırıcı ve kırıcı motor sisteminden oluşan mikserlerinin, proses kontroller ile yönlendirme yapılması ile kullanılan Yağ Mikserleri, aynı zamanda ısıtma sistemlerine de sahiptir.

İçindeki sıvının eşit ve homojen karışımına imkan tanıyacak 1 ile 4 mikser başlığı arasında değişen karıştırıcılar ile farklı tip devirde de kullanılabilmektedir.

Endüstriyel Yağ Mikseri Fiyatları hakkında bilgi almak, uluslararası direktifler deki talep ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle tanışmak için Ekip Mühendislik kalitesini tercih edebilirsiniz.